Кейс — розробка корпоративного журналу Dictum Magazine

А ви колись мріяли про власний журнал?


Наша клієнтка Світлана Мороз, власниця та керуючий партнер Юридичної компанії Dictum мріяла та вирішила зробити саме такий подарунок собі на Новий рік!Ми раді презентувати вам наш спільний кейс: "Dictum Magazine — спеціалізоване корпоративне видання для клієнтів і партнерів юридичної компанії Dictum"
Яке завдання ми отримали?


Корпоративний журнал — це досить традиційний спосіб комунікації, а в часи диджиталізації він вдало замінює друк брошур і зайвої поліграфії. Таке видання є гарним способом передати всі перемоги та досягнення компанії, презентувати експертність і розповісти про успішні кейси.


Завданням Stasy Passion стало створити номер, в якому ми покажемо всі здобутки Dictum у 2020 році та до створення якого долучимо партнерів і клієнтів компанії. Друковане видання має доповнювати зустрічі юристів із клієнтами та розповсюджуватися через партнерські організації та компанії.


Яке рішення було запропоновано?


Ми розробили номер, який продовжив історію податкових ініціатив компанії та підсумував наш великий івент-проєкт: податкову конференцію для бізнесу The Big Tax Talks, що пройшла в листопаді 2020 року.


Для залучення уваги читачів ми розробили юридичний кросворд, призом в якому стала колекція срібних монет, що була створена Світланою Мороз спільно з Ювелірним брендом Manko Jawerly в рамках проєкту #купуйусвоїх.


Крім того, випуск включає низку спеціалізованих інтерв'ю #Dictum_Talks з власниками та топменеджерами компаній-клієнтів — імпортера сиропів й обладнання для бару Monin і магазину-ательє ділового одягу Катерини Тімакіної KT Suits & Services, а партнером номеру стала ГС «Асоціація власників малого та середнього бізнесу»


Що включала наша робота:

— створення концепції та плану випуску

— підготовка текстів статей і літературна редакція інтерв'ю

— розроблення стилю та дизайн-оформлення випуску

— супровід друку


Думаєте на цьому все? Ні в якому випадку!


Dictum Magazine відтепер виходитиме щоквартально!


А для максимального поширення корисної та цікавої інформації ми відкрили Telegram-канал!


Знаходьте 68 сторінок цікавого контенту, історій і порад експертів тут!Stasy Passion — Sharing Passion To Marketing!

ВАШ РОЗВИТОК — НАША ПРИСТРАСТЬ!


#makingmarketing #stasypassion #sharingpassion #smm #продвижение #бренд #журнал

Просмотров: 18